sty 05

Jakiś czas temu CPI MSWiA umieściło głoszenie o otwarciu ofert na budowę SSDIP. No i w końcu  wybrano Wykonawcę na opracowanie Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Pisałem w październiku 2010 r. o tym że Centrum Projektów Informatycznych dokonało otwarcia ofert na budowę SSDIP. Z informacji zamieszczonej wczoraj na stronie CPI  przeczytać można że w dniu 30 grudnia 2010 roku podpisano umowę na opracowanie ujednoliconego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej (SSDIP) z konsorcjum firm Nabino sp. z o.o., Komunix sp. z o.o., Infomex sp. z o.o.

Zamówienia Obejmowało opracowanie rozwiązania informatycznego opartego na systemie zarządzania treścią (CMS) wraz z opracowaniem layoutu graficznego, konfiguracją środowiska produkcyjnego oraz dostarczeniem infrastruktury technicznej niezbędnej do działania SSDIP.
Dzięki SSDIP podmioty które maja obowiązek prowadzenia stron BIP będą mogły się łatwiej wywiązać z tego obowiązku. Dzięki tej bezpłatnej aplikacji, która będzie dostępna za pośrednictwem systemu ePUAP.

Autor postu: Rafał Osajda \\ tags: , , , , , , ,


Komentarze wyłączone.

E-administracja, …czyli wszystko co byście chcieli wiedzieć o informatyzacji administracji publicznej, ale boicie się zapytać…