sty 06

Komisja Nadzwyczajna Przyjazne Państwo nie rezygnuje. Projekt ustawy o zmianie ustawy o podpisie elektronicznym, ustawy o podatku od towarów i usług, ustawy – Kodeks cywilny oraz ustawy o ewidencji ludności i dowodach osobistych wciąż żywy.

Na stronie Sejmu znajduje się informacja o tym że projekt ustawy o zmianie ustawy o podpisie elektronicznym, ustawy o podatku od towarów i usług, ustawy – Kodeks cywilny oraz ustawy o ewidencji ludności i dowodach osobistych (druk 3768)  został skierowany do I czytania na posiedzeniu Sejmu. A tak niedawno pisałem, że projekt ustawy o podpisach elektronicznych trafił do Sejmu i 16 grudnia 2010 r. odbyło się pierwsze czytanie projektu ustawy o podpisach elektronicznych.

Czyli mam na obecną chwilę oba projekty w Sejmie. Jak by nie można było ich wcześniej połączyć? Cała nadziej w tym ze oba znajdą się w Komisji Gospodarki oraz Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii i ktoś tam nad nimi zapanuje (i połączy). Pisałem już wcześniej że przydałoby się połączyć oba projekty w jedna porządną ustawę. Więcej na temat projektów i prac na nimi można znaleźć tutaj.

Autor postu: Rafał Osajda \\ tags: , , , , , , , , , ,


Komentarze wyłączone.

E-administracja, …czyli wszystko co byście chcieli wiedzieć o informatyzacji administracji publicznej, ale boicie się zapytać…