sty 24

Powoli mija 3 dzień działalności Anonymous na rządowych stronach.  Internet huczy od wszelkiego rodzaju wiadomości, raportów, wywiadów, relacji, opinii. W każdym razie sytuacja powoli się krystalizuje i uspakaja, ale czy na długo?

Jedno wiadomo policja i prokuratura wkracza do akcji. Anonymous grożą rządowi i ujawniają w sieci „pozyskane” dane o kontach i hasłach. Niektóre serwisy protestują przeciw ACTA. A media szaleją.

Ostanie godziny były bardzo ciekawe, również  te nadchodzące zapowiadają się równie ciekawie. A co będzie po 26 stycznia, gdy polski ambasador w Japonii podpisze w Tokio ACTA? Zobaczymy.

Autor postu: Rafał Osajda \\ tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


komentarz do “ACTA, Anonymous i strony rządowe ciąg dalszy”

  1. 1. KTWK Napisał:

    Mam 22 lat i pewnych sytuacji mam już dość. Jestem zdziwiony dlaczego w Polsce nie możemy się na prawdę zgrać. Benzyna idzie ciągle górę a polscy kierowcy w przypadkowych wywiadach zamiast powiedzieć co tak naprawdę się ma na myśli to mówią że i tak trzeba jeździć. To jest po prostu stagnacja społeczeństwa na to co się dzieje w kraju. Mam nadzieje że w końcu coś pęknie i Polacy pokażą że mają też swoje zdanie na to co dzieje na własnej ziemi.

E-administracja, …czyli wszystko co byście chcieli wiedzieć o informatyzacji administracji publicznej, ale boicie się zapytać…