sty 07

No i po 2012 roku. Mamy nowy rok 2013, co nam przyniesie? W każdym razie MAC i inne instytucje „dzielnie” próbują dalej wdrażać informatyzację do podmiotów publicznych. Ja również planuję (takie moje zobowiązanie noworoczne) wziąć się za dokończenie Serwisu i za prowadzenie bardziej systematycznie bloga.

Tak, wiec ministerstwa w 2013 roku będą wdrażać: eWUŚ, nowelizować ustawę o informatyzacji podmiotów publicznych oraz zwiększać wygodę załatwiania spraw urzędowych on-line. Na te tematy postaram się napisać więcej w tym tygodniu.

Odnośnie moich planów związanych z Serwisem i blogiem, to jak wspomniałem na początku: dokończyć Serwis (nadal poszukuję chętnych do współpracy), oraz częściej pisać posty na blogu.  Oby tylko obowiązki zawodowe i prywatne mi na to pozwoliły. Tak wiec zaprasza wszystkich czytelników do zaglądania na mój blog i na profil E-administracji na FaceBook-u.

Zapraszam do dzielenia się uwagami co do Serwisu i co do bloga. Chętnych zapraszam do napisania na rafal [at] informatyzacja.strefa.pl.

Autor postu: Rafał Osajda \\ tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Komentarze wyłączone.

E-administracja, …czyli wszystko co byście chcieli wiedzieć o informatyzacji administracji publicznej, ale boicie się zapytać…