cze 20

Od dzisiaj postaram się więcej poświęcać czasu na pisanie bloga. Niestety obowiązki służbowe ostatnio mnie przytłoczyły i pozostało mi mało czasu na jego pisanie. Natomiast trochę zacząłem „działać” odnośnie Serwisu „Informatyzacja AP„.

Tak wiem, dawno nic tu nie pisałem i przepraszam wszystkich, ostatnimi czasy obowiązki zawodowe zajmują mi coraz więcej czasu. Przez to wszystko nie opisałem sporo ciekawych rzeczy, które wydarzyły się w ostatnich miesiącach odnośnie e-administracji .

Jednak przez ten czas milczenia na blogu postarałem się choć trochę ruszyć temat Serwisu, o którym pisałem na początku roku – poświęconego Informatyzacji  Administracji Publicznej – e-administracji. Niestety niewiele z tego zrobiłem, ale udało mi się stworzyć niektóre elementy Serwisu.

Pewnie uważniejsi czytelnicy zauważyli, że od jakiegoś czasu w dolnym lewym rogu blogu jest informacja o profilu „Informatyzacji AP” na FaceBook-u. Strona ma już 10 „wielbicieli” :). W między czasie powstała również robocza wersja Serwisu „E-administracja – Informatyzacja Administracji Publicznej – IAP”. Dostępna jest ona pod adresem www.informatyzacja.org/index.php. Zapraszam na testowanie Serwisu i zgłaszanie uwag, postulatów, skarg 😉 na adres – rafal[at]informatyzacja.strefa.pl. Nadal jest do ożywienia forum – http://www.informatyzacja.fora.pl/. Mam jeszcze kilka pomysłów odnośnie Serwisu, ale to plany na przyszłość.

Jeśli, jest ktoś chętny do pomocy przy prowadzeniu Serwisu, to poszukuję 2-3 osoby do pomocy przy nim (w ramach hobby). Wymaganie: pasja, wiedza z którejś z dziedzin poruszanych na Serwisie IAP, podstawowa wiedza w zakresie CMS (Joomla) oraz zacięcie do żmudnej pracy i trochę zdolności pisarskich :). Mile widziana osoby z dobrą znajomością PHP i stylów CSS. Jak ktoś będzie chętny proszę pisać na mój e-mail. Proszę ewentualnych ochotników/czki o napisanie w e-mailu krótkiego list motywacyjny i napisaniu kilku informacji o sobie (informacje zawodowo-wykształceniowe).

Mam nadziej że już niedługo napisze kolejny post.

Pozdrawiam

Rafał Osajda

Autor postu: Rafał Osajda \\ tags: , ,


Komentarze wyłączone.

E-administracja, …czyli wszystko co byście chcieli wiedzieć o informatyzacji administracji publicznej, ale boicie się zapytać…