sty 25

 W dniu 30 stycznia 2012 r. będzie obchodzony VI Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych. Z tej okazji GIODO zaprasza na Konferencję – Co Państwo wie o obywatelach? Zasady przetwarzania danych w rejestrach publicznych.

Na stronie GIODO znajduje się informacja o obchodach po raz VI Europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych. Z tej okazji odbędzie się 30 stycznia 2012 r. w Warszawie w godz. od 11.00 do 15.00 przy ul. Stawki 2, w budyneku Intraco, (sala konferencyjna na parterze) konferencja Co Państwo wie o obywatelach? Zasady przetwarzania danych w rejestrach publicznych.

Jednocześnie GIODO informuje, iż w tym samym dniu będzie okazja:

(…) do rozmowy z pracownikami Biura GIODO na temat ochrony danych osobowych (godz. 10.00 – 14.00 w hallu budynku Intraco). Podczas Dnia otwartego będą również rozdawane publikacje Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz inne materiały edukacyjne dotyczące ochrony danych osobowych i prywatności.

Autor postu: Rafał Osajda \\ tags: , , , ,


Komentarze wyłączone.

E-administracja, …czyli wszystko co byście chcieli wiedzieć o informatyzacji administracji publicznej, ale boicie się zapytać…