wrz 22

W dniach 5-6 października 2011 r. w  Hotel Warszawianka w Jachrance odbędzie się kolejna edycja Forum Informatyki w Administracji – Elektronizacja Procedur Administracyjnych.

Organizatorzy Forum Informatyki w Administracji zapraszają  przedstawicieli sektora publicznego do bezpłatnego udziału w kolejnej edycji Forum pod tytułem: „ELEKTRONIZACJA PROCEDUR ADMINISTRACYJNYCH”, które odbędzie się w dniach 5-6 października 2011 roku w Hotel Warszawianka w Jachrance.

Przez 16 kolejnych edycji Forum Informatyki w Administracji organizatorzy wykształcili praktykę, która pozwala uzyskać satysfakcjonujące rezultaty – tzn. zawsze stwarzają uczestnikom Forum możliwość kształtowania i postulowania, poprzez ankiety, programu następnej imprezy. Dzięki temu uzyskiwana jest pewność, że agenda konferencji jest zbieżna z istotnymi dla tego środowiska problemami i odpowiada na najbardziej aktualne problemy.

Sukcesem przygotowań do kolejnej edycji Forum i potwierdzeniem rangi tej imprezy jest przyjęcie na spotkanie zaproszenia przez Pana Wicepremiera Waldemara Pawlaka do wygłoszenia wykładu inaugurującego. Obrady poprowadzi prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji – Wacław Iszkowski.
Dwudniowy program został podzielony na pięć bloków tematycznych, co pozwoli na koncentrację obrad na szczególnie istotnych problemach.

Organizatorzy mają nadzieję, iż wzorem poprzednich edycji również obecna będzie dla uczestników interesującym i satysfakcjonującym spotkaniem. A pod koniec pierwszego dnia – organizatorzy zapraszają wszystkich na wieczór przy muzyce do Yacht Club.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony: http://www.e-administracja.org.pl/konferencje/2011/epa/formularz_pr_free.php

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Oferta ważna do 28 września br.

Organizatorzy Forum ufundowali do rozlosowania wśród uczestników Forum netbook firmy ASUS.
Loteria zostanie przeprowadzona na zakończenie obrad. Udział w losowaniu będą brali jedynie uczestnicy reprezentujący jednostki publiczne, którzy wypełnili ankietę Forum i będą obecni w trakcie losowania.

Program Konferencji dostępny jest na stronie: http://www.e-administracja.org.pl/konferencje/2011/epa/index.php

W celu uzyskania dodatkowych informacji, proszę kontaktować się z Organizatorem – pr@cpi.com.pl.

Autor postu: Rafał Osajda \\ tags: , , , , , , , ,


Komentarze wyłączone.

E-administracja, …czyli wszystko co byście chcieli wiedzieć o informatyzacji administracji publicznej, ale boicie się zapytać…