sty 07

Dzisiaj na swojej stronie MSWiA opublikowało ostateczną wersję projektu rozporządzenia z nową instrukcja kancelaryjną.

Z dniem 7 stycznia 2011 r. MSWiA opublikowało na swoje stronie ostateczną wersje projektu rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia .. 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych, które zostało skierowane do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów do podpisu przez Premiera.

Więcej postów na temat instrukcji można przeczytać tutaj. Może można napisać The End?

Autor postu: Rafał Osajda \\ tags: , , , , , , , ,

One Ping to “Koniec zmagań z projektem instrukcji kancelaryjnej?”

 1. Internetowe komentarze do nowej instrukcji kancelaryjnej | mrog::blog Napisał:

  […] Koniec zmagań z projektem instrukcji kancelaryjnej? Rafał Osajda, […]


3 komentarze do “Koniec zmagań z projektem instrukcji kancelaryjnej?”

 1. 1. rozek19 Napisał:

  Nie mówmy hop, dopóki premier nie przeskoczy, tj. dopóki podpisze, a później ogłosi… 🙂 Ciekaw jestem, czy pomiędzy 27 grudnia a 7 stycznia zaszły jakieś zmiany? W zakresie JRWA wysłałem już pytanie na adres podany w BIP.

 2. 2. Rafał Osajda Napisał:

  Trudno powiedzieć nie przyglądałem. Pewnie jakieś kosmetyczne są. Niestety w najbliższym zasie nie sprawdzę tego. Co do publikacji to chyba z tydzień potrwa. Ważne ze już jest i wiadomo co i jak.

 3. 3. rozek19 Napisał:

  Kilkanaście minut temu w Dzienniku Ustaw w numerze 14 z dnia 20 stycznia 2011 r. pod pozycją 67 ogłoszono długo oczekiwane rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych. Rozporządzenie dostępne jest na stronie Rządowego Centrum Legislacji oto bezpośredni link do pliku PDF (UWAGA! plik zajmuje niecałe 20 MB!)

  http://dziennikustaw.gov.pl/D2011014006701.pdf

E-administracja, …czyli wszystko co byście chcieli wiedzieć o informatyzacji administracji publicznej, ale boicie się zapytać…